Mihai Sprinceana
Un forum de programare cu de toate. Va astept sa va inscrieti si sa deveniti moderatori. Oricine este binevenit aici sa se inscrie si sa aiba acces la informatie free! Fiecare este liber sa adauge proiecte programe free etc. Ajutati acest forum sa devina o comunitate puternica unde fiecare invata de la fiecare! Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati si fiecare contributie se poate dovedi utila in timp! Forumul este free informatia free dk aveti timp liber ajutati si pe ceilalti si invatati si voi in acelasi timp! Haideti sa facem ceva pt.a ne ajuta intre noi! Cititi regulament postare forum inainte de a posta!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Mihai Sprinceana | Inregistrare | Login

POZE MIHAI SPRINCEANA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lolo 24 ani
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
25 - 52 ani
Mihai Sprinceana / Prolog / Urgent!. firma de SUA cauta angajare online la limbaj NLP Moderat de fireratbat, profu.info, sade5000
Autor
Mesaj Pagini: 1
drgane2001
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 9
Salut.. pana pe 01.03.2013
Firma de SUA(+TopoVlexC'team)  cautam student care se pricepe sa lucreze in limbaj "NLP" , "NatuiraL Language Processing"
Scanare si procesarea textelor din limbaj engleza prin "hibiridizarea" si interceptarea legaturilor lingvistice folosind motorul de scanare dezvoltat pe noul limbaj de programare

Salariul este 10$/ora(minim pana......la 20$/ora maxim ptr dvs...
Daca dvs vrei mai mult, asteptam propunerile dvs........

Firma din SUA are un birou de  programare in Bucuresti ca partener..(sau colaborator)
Tip JOB:part-time sau fiull-time (peste 2-3lunii)

Target one: "Upgrade SCHEME to VirtualC+Scheme"
Aici noi avem deja dezvoltat limbajul de programare "VirtualC+LISP"

"VirtuaLC+Scheme este o combinatie dintre doua limbaje de programare - o hibridazare a limbajului "SCHEME"


Target two:  "Upgrade NLP and mentenanta in "Standford Univerity NLP group"
--------------------------------------------------------------
Cerinte bine..: engleza,,java, lisp
Cerinte medii  : prolog (minimmal la nivel de cursuri de facultate, delphi (minimal) sau bine pascal

va rugam sa faceti cont pe forum lisp2arx si sa trimiteti CV dvs prin mesaj private la
admin....

Avantaje: daca dvs trimite-ti experienta NLP in cv-resume dvs...
--------------------------------------------------------------------
Datorita 30%esecurilor deja realizate din domeniu, noi vom incerca impreuna cu "NLP group"o noua abordare pe baza motorul de scanare "VirtualC+Scheme" , pe platforma JAVA.........

http://lisp2arx.3xforum.ro/post/30/1/In ... ogramare_/
http://nlp.stanford.edu/software/lex-pa ... Extensions

Best Regards..
Best Regards..
--------------------------------------------------------------------



Modificat de drgane2001 (acum 13 ani)


pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la