Mihai Sprinceana
Un forum de programare cu de toate. Va astept sa va inscrieti si sa deveniti moderatori. Oricine este binevenit aici sa se inscrie si sa aiba acces la informatie free! Fiecare este liber sa adauge proiecte programe free etc. Ajutati acest forum sa devina o comunitate puternica unde fiecare invata de la fiecare! Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati si fiecare contributie se poate dovedi utila in timp! Forumul este free informatia free dk aveti timp liber ajutati si pe ceilalti si invatati si voi in acelasi timp! Haideti sa facem ceva pt.a ne ajuta intre noi! Cititi regulament postare forum inainte de a posta!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Mihai Sprinceana | Inregistrare | Login

POZE MIHAI SPRINCEANA

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
oana89 25 ani
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 46 ani
Mihai Sprinceana / Programe RNRF / Extragerea tuturor regiunilor dintr-o img cu 2 niv de gri Moderat de Laur69, fireratbat, profu.info, sade5000
Autor
Mesaj Pagini: 1
Catalin
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
Extragerea tuturor regiunilor  dintr-o img cu 2 niv de gri.

Proiectul este atasat aici:


pus acum 18 ani
   
Catalin
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
varianta Matalb 7.0 a programului o gasiti aici !!!!!!!!!!! Scrieti si testati un program care citeste o imagine cu 2 niveluri de gri, extrage marginile tuturor regiunilor si scrie imaginea rezultata intr-un alt fisier. Contine algoritmii Sobel Roberts Prewitt .. care sunt folositi pt contur .. praguri !!! Si Functia Edge!!

Proiectul il luati de la link-ul urmator:



Pt.rulare scrieti in consola Matlab-ului contur(adica numele programului).

Vedeti sa fiti in calea in care salvati arhiva si o extrageti (deci schimbati calea) dk nu scrieti pwd in consola(Command Window) ca sa stiti  calea curenta si acolo copiati programul.

Modificat de Catalin (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
Gymy88
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
sal mai pune te rog ink o data problema cu tot cu algoritmi pt varianta matlab 7

pus acum 15 ani
   
Gymy88
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
scuze ...am omis de la mine imi arata k nu mai e pe server...sper sa se rezolve...ms frumos

pus acum 15 ani
   
mihaispr
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2142

Gymy88 a scris:

scuze ...am omis de la mine imi arata k nu mai e pe server...sper sa se rezolve...ms frumos

S-a rezolvat. Verifica link.

Dk aveti proiecte rezolvate din acea lista care nu figureaza  puneti-le aici in categoria programe rnrf deschideti un nou topic poate fi util si pt.altii......


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la